Darmowa dostawa od 75 PLN

Polityka zwrotów i refundacji

W Wspania dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z zakupionego u nas produktu. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z wysyłką lub produktami i czujesz się sfrustrowany, wyślij nam wiadomość e-mail, a nasz zespół natychmiast Ci pomoże.

Podaj swój adres we wszystkich szczegółach, w przeciwnym razie paczka, którą do Ciebie wyślemy, zostanie do nas zwrócona lub po prostu zignorujemy Twoją prośbę, aby zaoszczędzić wszystkim kłopotów. Jeśli paczka zostanie zwrócona z powodu przeterminowanego odbioru, możesz zapłacić za opłatę za wysyłkę, a my ponownie wyślemy do Ciebie paczkę, ale podaj prawidłowy adres. Możesz również poprosić o zwrot pieniędzy, ale ponieważ to nie nasz błąd spowodował zwrot, zwracamy tylko 50% zamówienia.

====================>> POLITYKA ZWROTÓW <<====================

1. niezadowolenie z zamówienia

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, w ciągu 10 dni od daty otrzymania produktu w stanie podobnym do nowego, bez widocznego zużycia, Ty (kupujący) będziesz odpowiedzialny za pokrycie kosztów wysyłki za zwrot przedmiotu, jeśli nie jest objęty naszą gwarancją na wady producenta i wymiana nie jest spowodowana naszym błędem.

Uwaga: koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

2. uszkodzone przedmioty lub niska jakość

Jeśli produkt jest wadliwy lub nie działa prawidłowo, prosimy o poinformowanie nas o tym. Aby uzyskać najszybsze rozwiązanie, prosimy o kontakt za pośrednictwem customer@Wspania.com, w tym zdjęcie pokazujące niską jakość lub uszkodzony obszar przedmiotu. Najbardziej optymalne zdjęcia znajdują się na płaskiej powierzchni, z wyraźnie widoczną metką i błędem. Wyślemy ci zamienniki, gdy tylko potwierdzimy sytuację, bez konieczności zwracania wadliwych produktów. Wykorzystamy te informacje, aby pomóc Ci w realizacji zamówienia i wyeliminować błędy w przyszłości.

====================>> ANULOWANIE <<=====================

1. anulowanie niewysłanych zamówień

W przypadku anulowania zamówienia, które nie zostało jeszcze wysłane, prosimy o kontakt pod adresem customer@Wspania.com. Aby uzyskać najszybsze rozwiązanie, prosimy o podanie numeru zamówienia. Dziękujemy!

Uwaga: Zwroty będą dokonywane po potrąceniu 10% całkowitej kwoty zamówienia jako opłaty manipulacyjnej.

2. każde zamówienie, które zostało zapakowane lub wysłane, nie może zostać anulowane

====================>> Gwarancja <<========================

Niniejsza gwarancja obejmuje wyłącznie wady produkcyjne i nie obejmuje:

  • Uszkodzeń spowodowanych wypadkiem
  • Niewłaściwej pielęgnacji
  • Normalnego zużycia
  • Zepsucia kolorów i materiałów z powodu ekspozycji na słońce
  • Modyfikacji na rynku wtórnym
  • Zwroty/wymiany produktów narażonych na działanie wody nie będą akceptowane.


====================>> POLITYKA ZWROTÓW <<====================

Jeśli uważasz, że zakupiony produkt nie spełnia wymagań, które początkowo miałeś na myśli, masz możliwość zażądania zwrotu pieniędzy.

Oto okoliczności, w których zwroty będą przyznawane:

Pełny zwrot pieniędzy

Jeśli zakupiony produkt jest całkowicie niefunkcjonalny.

Jeśli nie otrzymałeś produktu w ciągu 90 dni roboczych (Ameryka Południowa).

Uwaga: Zwrot pieniędzy wróci na Twoje konto w ciągu 5-7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

KOSZTY WYSYŁKI

Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od kwoty zwrotu.

W przypadku wysyłki przedmiotu o wartości przekraczającej 100 USD należy rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub wykupienie ubezpieczenia przesyłki. Dziękujemy!

USZKODZONY PRZEDMIOT / NISKA JAKOŚĆ

W celu uzyskania najszybszego rozwiązania prosimy o dołączenie zdjęcia przedstawiającego niską jakość lub uszkodzony obszar przedmiotu. Najbardziej optymalne zdjęcia znajdują się na płaskiej powierzchni, z wyraźnie widoczną metką i błędem.

Wykorzystamy te informacje, aby pomóc Ci w realizacji zamówienia i wyeliminować błędy w przyszłości.