Darmowa dostawa od 75 PLN

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę mieć konto, aby złożyć zamówienie?
Nie, możesz również złożyć zamówienie jako gość. Posiadanie konta wiąże się jednak z pewnymi korzyściami.

Szybki proces realizacji zamówienia
Łatwe przeglądanie statusu i historii zamówień
Otrzymywanie informacji o nowościach i specjalnych promocjach

Co zrobić, jeśli zapomniałem hasła?
Na stronie logowania kliknij "Nie pamiętasz hasła?", a zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz utworzyć nowe hasło.

Co zrobić, jeśli wpisałem nieprawidłowy adres e-mail?
Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zmienić Twój adres e-mail.

Jak zmienić lub anulować zamówienie?
Zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia lub odrzucenia zamówienia lub jego części w dowolnym momencie po otrzymaniu zamówienia, według własnego uznania, nawet po otrzymaniu przez Klienta potwierdzenia zamówienia lub po autoryzacji karty kredytowej. Jeśli karta kredytowa została już autoryzowana do zakupu, a zamówienie zostanie anulowane, wydamy kredyt na pierwotną metodę płatności.

Każde anulowanie dokonane po złożeniu zamówienia będzie podlegało opłacie za anulowanie w wysokości 10% , niezależnie od czasu złożenia zamówienia (nawet jeśli nastąpi to sekundę później), ponieważ procesor handlowy/karta kredytowa pobiera od nas opłatę za anulowanie.

Należy pamiętać, że zamówienia, które zostały już spakowane lub wysłane, nie mogą zostać anulowane.

Czy są jakieś kursy wymiany walut?
Wszystkie nasze transakcje są rozliczane w funtach (GBP). Jeśli Twoja karta kredytowa jest w innej walucie, suma zamówienia zostanie obliczona zgodnie z dziennym kursem wymiany obowiązującym w dniu przetworzenia transakcji przez wystawcę karty.

Jakie metody płatności są akceptowane?
Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe (VISA, Mastercard, AMEX) i płatności PayPal. Nie akceptujemy czeków osobistych, przekazów pieniężnych, bezpośrednich przelewów bankowych, płatności kartą debetową ani płatności za pobraniem.

Jak bezpieczne jest moje zamówienie online?
Podczas zakupów online przy użyciu karty kredytowej wszystkie informacje są wprowadzane na bezpiecznej stronie internetowej SSL. Informacje są następnie szyfrowane za pomocą protokołu SSL i wysyłane bezpośrednio do sieci naszego dostawcy kart kredytowych, gdzie karta i transakcja są autoryzowane i zatwierdzane. Informacje o karcie kredytowej nie są przechowywane na naszych serwerach.

Jak ustawić adres wysyłki?
Ponieważ nasza strona internetowa i usługa są oparte na języku angielskim, wszystkie wpisywane informacje muszą być wprowadzane w języku angielskim, w tym znaki interpunkcyjne. Jeśli niektóre litery adresu zawierają litery inne niż angielskie, zaleca się użycie podobnych liter angielskich. Na przykład można zmienić literę "?" na "c".

Czy mogę zmienić adres wysyłki po złożeniu zamówienia?
Informujemy, że adresu wysyłki nie można zmienić po przetworzeniu lub wysłaniu zamówienia. Prosimy o zaktualizowanie adresu wysyłki na adres zamieszkania zamiast adresu zawodowego, ponieważ nie wiemy, jak długo dział celny miejsca docelowego wstrzyma przesyłkę.

Kiedy moje zamówienie zostanie dostarczone?
Po wysłaniu zamówienia wyślemy wiadomość e-mail z informacjami o śledzeniu następnego dnia, ponieważ informacje o śledzeniu są zazwyczaj dostępne 24 godziny po wysłaniu zamówienia. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez służby celne w danym kraju.

Jak mogę śledzić moje zamówienie?
Informacje o śledzeniu przesyłki zostaną wysłane pocztą e-mail, gdy tylko zamówienie zostanie wysłane. Zazwyczaj numer śledzenia otrzymasz dzień po wysłaniu zamówienia.

Możesz śledzić swoje zamówienie tutaj.

Czy mogę użyć kilku kodów rabatowych w jednym zamówieniu?
Kody promocyjne i rabatowe nie mogą być używane w połączeniu z innymi promocjami i rabatami, chyba że określono inaczej.

Co mam zrobić, jeśli w moim zamówieniu brakuje elementów?
Jeśli nadal czegoś brakuje, prosimy o natychmiastowy kontakt. Zdjęcia i wideo w załączeniu.

Kiedy moje zamówienie zostanie zrealizowane?
Wszystkie zamówienia są realizowane i wysyłane z naszego magazynu w Hongkongu. W okresach świątecznych i wyprzedaży czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.

Przetwarzamy zamówienia od poniedziałku do piątku. Zamówienia będą przetwarzane w ciągu 1-3 dni roboczych od daty zamówienia i wysyłane następnego dnia po dniu przetwarzania. Należy pamiętać, że nie wysyłamy w weekendy.

Skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymasz potwierdzenia śledzenia przesyłki po 5 dniach roboczych od dnia dokonania płatności.

Czy zostanę obciążony opłatami celnymi i podatkami?
Ceny wyświetlane na naszej stronie są wolne od podatku w funtach (GBP), co oznacza, że możesz być zobowiązany do zapłaty cła i podatków po otrzymaniu zamówienia.
Podatki importowe, cła i powiązane opłaty celne mogą zostać naliczone po dotarciu zamówienia do miejsca docelowego, które jest określane przez lokalny urząd celny.

Użytkownik ponosi odpowiedzialność za uiszczenie tych opłat i podatków i nie są one pokrywane przez nas. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez urząd celny w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, skontaktuj się z lokalnym urzędem celnym.

Jak mogę zwrócić produkt?
Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu i chcesz zwrócić przedmiot, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia. Prosimy o podanie numeru zamówienia oraz powodu zwrotu. Nasz zespół obsługi klienta rozpatrzy prośbę o zwrot i prześle dalsze instrukcje, jeśli zwrot zostanie zatwierdzony.

Lista produktów z wyprzedaży końcowej znajduje się w naszej Polityce zwrotów. Wszystkie zwroty muszą być w oryginalnym stanie i z nienaruszonym opakowaniem.

Co zrobić, jeśli otrzymane produkty są wadliwe/nieprawidłowe/uszkodzone?
Prosimy o kontakt w ciągu 7 dni od otrzymania zamówienia, jeśli otrzymany towar jest nieprawidłowy, brakuje go i/lub jest uszkodzony. Po otrzymaniu paczki prosimy o dołączenie numeru zamówienia, zdjęć przedmiotu (przedmiotów) i wszystkich powiązanych referencji. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać sprawę tak szybko, jak to możliwe.

Jak długo trwa proces zwrotu?
Przetwarzanie zwrotów może potrwać do 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwrotu. Po przetworzeniu zwrotu wyślemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?
Wszystkie zwroty zostaną przelane na konto pierwotnej formy płatności. W przypadku płatności kartą kredytową lub debetową zwrot zostanie wysłany do banku, który wydał kartę, w ciągu 7-10 dni roboczych od otrzymania zwróconego towaru lub wniosku o anulowanie. W przypadku pytań dotyczących terminu zaksięgowania środków na koncie należy skontaktować się z bankiem wydającym kartę.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze kredytu za swój zwrot, oto co należy zrobić: Skontaktuj się z bankiem/operatorem karty kredytowej. Może minąć trochę czasu, zanim zwrot zostanie zaksięgowany na koncie.